Tšehhi transport

Tšehhi transport

Eesti ja Tšehhi on kaks Euroopa riiki, mis pakuvad ettevõtjatele laia valikut ärivõimalusi ja koostööpotentsiaali. Meie tugevad kaubandussidemed loovad ideaalse keskkonna uuenduslikuks äritegevuseks ja kasvuks.

Eesti ja Tšehhi vaheline kaubavahetus on viimastel aastatel näidanud märkimisväärset kasvu, rõhutades mõlema riigi majanduste avatust ja dünaamilisust. Statistikaameti andmete kohaselt on Tšehhi muutunud üheks Eesti oluliseks kaubanduspartneriks, eriti Euroopa Liidu kontekstis. 

Eesti ekspordib Tšehhi peamiselt masinaid ja seadmeid, elektroonikat ning puitu ja puittooteid. Need valdkonnad peegeldavad Eesti tugevusi tootmises ja ekspordis. Samuti on märgata Eesti toiduainete, sealhulgas piimatoodete ja kala, eksporti Tšehhi turule. 

Tšehhist impordib Eesti samuti masinaid ja seadmeid, lisaks keemiatööstuse tooteid ja metallitööstuse kaupu. Tšehhi kui tööstuslikult arenenud riigi panus Eesti impordis on oluline, toetades Eesti tööstussektorit ja laiemat majandust. 

Omame logistikapartnereid Tšehhis ja Eestis nii koormate laadimisteks kui ka ladustamiseks. Omame EWC ja SENT tegemise võimalust.

Võtke meiega ühendust, et arutada, kuidas me saame aidata teie ettevõttel areneda Eesti ja Tšehhi vahelises kaubavahetuses. Oleme teie eduka logistikapartnerina alati valmis toetama Teie eesmärkide saavutamisel.

-
-

PÄRINGU SAAB SAATA SIIT:

Email again: