Veebileht SCS.ee,  palju enamat kui silmale näha

-

Kui otsite usaldusväärset ja innovaatilist partnerit oma kaupade transportimiseks, siis SCS Forwarding tuli välja innovaatilise veebilehega SCS.ee. Mitte ainult ei paku see leht silmale meeldivat kujundust, vaid on ka rikas funktsionaalsuse poolest, mis teeb sellest tõeliselt kasuliku ressursi nii praegustele kui ka potentsiaalsetele klientidele.

Uudistevood ja informatsioon, mis hoiab teid kursis

Üheks SCS.ee lehe silmapaistvamaks omaduseks on integreeritud RSS-uudistevoog, mis kajastab viimaseid arenguid Eesti ekspordi ja impordi valdkonnas. Uudistevoog suunab lugeja algupäraste artiklite juurde. See funktsioon on eriti kasulik ettevõtetele, mis sõltuvad oma tegevuses rahvusvahelisest kaubavahetusest, pakkudes neile operatiivset ja asjakohast teavet turu muutuste kohta.

Kohaspetsiifilised transpordiuudised iga teenuse juures

SCS.ee läheb sammu võrra kaugemale, pakkudes kohaspetsiifilisi transpordiuudiseid iga teenusega seotud riigi kohta. See tähendab, et kui te olete huvitatud näiteks kaupade saatmisest Poola, kuvatakse teile automaatselt värskemad transpordiuudised algupärastest meediumitest just Poola kohta. Selline sihitud infovoog muudab planeerimise lihtsamaks ja aitab paremini mõista sihtriigi logistikaolusid.

Ligipääs Telegrammi tanspordiuudistele – SCS Forwarding News

Lisaks veebilehele endale on SCS Forwarding laiendanud oma infokanalite haaret, pakkudes kliendile võimalust liituda Telegrammis asuva transpordiuudiste vooga. See on mugav viis saada koheseid uuendusi otse oma mobiilseadmesse, olles alati teadlik olulistest logistikasektori sündmustest ja uuendustest.

Interaktiivne kontaktiaken: Valige endale sobiv suhtluskanal

SCS.ee mõistab, et suhtlusviiside paindlikkus on oluline. Seetõttu pakub veebileht interaktiivset kontaktiakent, kus külastajad saavad valida endale sobivaima kanali, et suhelda SCS Forwardingu klienditeenindajaga. Olgu selleks e-post, telefonikõne või mõni sotsiaalmeedia platvormi Chat.

Hääljuhendamine igal leheküljel

SCS.ee veebileht ei paku mitte ainult visuaalset ja interaktiivset informatsiooni, vaid on samuti varustatud hääljuhendamise funktsiooniga, mis aitab tagada ligipääsetavuse kõigile kasutajatele. Iga lehekülje ja artikli juures on võimalus lasta lugeda ette tekst, mis muudab info tarbimise lihtsamaks neile, kes eelistavad auditiivset arusaamist või vajavad nägemisabivahendeid. See funktsioon on integreeritud oskuslikult, et tõsta kasutajakogemust ning pakkuda mitmekülgset ja kaasavat ligipääsu ettevõtte pakutavale teabele.

Tallinna Ilmateade

SCS.ee mõtleb ka detailidele, mis võivad tunduda väikesed, kuid on logistika valdkonnas siiski olulised, näiteks ilm. Veebileht pakub külastajatele Tallinna ilmateadet, mis aitab paremini planeerida ja ette näha võimalikke viivitusi või probleeme, mis võivad esineda ilmastikuolude tõttu.

SCS.ee ei ole lihtsalt veebileht, see on terviklik ressurss, mis toetab külastajate logistikavajadusi, pakkudes ajakohast teavet ja personaliseeritud uudisvooge.

Audio Example

Kuula artiklit:

Eelmine
Eesti ja Poola kaubavahetus
Järgmine
Hollandi transport I

Lisa kommentaar

Email again: